Úvod Tlačivá Profil firmy Obchodné oddelenie Referencie Kontakty
Ďaľšie produkty
Projekčná činnosť
Bezpečnostné systémy
Protipožiana ochrana
Kvalifikácia
Politika firmy EMS
Politika firmy BOZP

Mechanické zabezpečovacie systémy

Mechanickými zabezpečovacími systémami sú

  • bezpečnostné dvere
  • trezory
  • závory
  • turnikety
  • brány
  • vráta vrátane pohonov
  • bezpečnostné oplotenia

Základnou úlohou mechanických zabezpečovacích systémov je vytvoriť pevnú prekážku proti násilnému vniknutiu osôb a zabrániť znehodnoteniu a krádeži predmetov, techniky a zariadenia. S ohľadom na vzrastajúcu kriminalitu  je nutnosť venovať náležitú pozornosť mechanickému zabezpečeniu objektov firiem, obchodov, úradov, a pod. stále aktuálnejšia.
Naši kvalifikovaní pracovníci Vám radi pomôžu s výberom pre Vás najvhodnejšieho spôsobu mechanického zabezpečenia. Vyberať môžete z množstva variantov kombinácií mechanických zabezpečovacích systémov, ktoré presne vyhovejú Vaším prianiam a požiadavkám a predovšetkým poskytnú maximálnu ochranu majetku.  
V prípade poskytovania služieb technického zabezpečovania pri zaisťovaní ochrany utajovaných skutočností sú podobne ako v prípade ďalších komponentov určených k tomuto účelu dodávané mechanické zabezpečovacie systémy v certifikovanej forme schválenej NBÚ do náležitého stupňa utajenia. Jedná sa o dodávky bezpečnostných dverí, trezorov, mreží, turniketov, bezpečnostných fólií.

BEZPEČNOSTNÉ OPLOTENIA
   Pre bezpečnostné účely je veľmi vhodné použiť spájkované robustné pletivo, veľmi vysoké, špeciálne vyvinuté do priemyselných objektov. Hustými obdĺžnikovými okami a tŕňmi v hornom okraji pletiva sú zaručené všetky obranné a ochranné funkcie pletiva. Zdvojené horizontálne drôty, rozmiestnené v pravidelných intervaloch, zlepšujú tuhosť plochy plotu a v spojení s vystužujúcimi stĺpikmi tak vytvárajú veľmi odolné a kvalitné oplotenie. Úroveň bezpečnosti sa zvýši montážou ochranného žiletkového drôtu, ktorým je daný predpoklad veľmi ťažkého prekonania pletiva. Zvlnením vodorovných drôtov je možné docieliť aj veľmi elegantný vzhľad.

PREHĽAD ŠTANDARDNÝCH PARAMETROV

výška

1,50 - 2,50 m

veľkosť ok

76,2 x 38,1 mm

výška tŕňov

25,4 mm

povrchová úprava

plast na pozinkovanom drôte

farba

tmavo zelená

balenie

kotúče po 25 m

záručná doba

10 rokov

 

 

 

BEZPEČNOSTNÉ DVERE
Bezpečnostné dvere sú dodávané v štandardných prevedeniach a šírkach alebo v atypickom prevedení – podľa priania zákazníka. Dvere majú 9 uzamykacích bodov. Sú dodávané v bezpečnostnej triede 3 a 4 a tiež v protipožiarnom prevedení.   

Popis dverí
Jedná  sa  o celokovové bezpečnostné dvere certifikované podľa EN v 3 a 4 bezpečnostnej triede, vrátane protipožiarnych prevedení v kompletnom sortimente oceľových bezpečnostných dverí: N3/5, P3/5, N3/9, P3/9, N4/9, P4/9, N4/9out, P4/9 out, N4/9 abloy a P4/9 abloy. Všetky v štandardných rozmeroch. Atypické rozmery na zákazku.

Celokovové bezpečnostné dvere
Základný oceľový rošt, plátovanie oceľovým plechom – vnútorné a vonkajšie,  špeciálna  protipožiarna vložka, vystužené dekoratívne lamino – vnútorné a vonkajšie, oceľové  uzamykacie  čapy, bezpečnostné kovanie.

TREZORY
Stenové trezory
Stenové trezory sú určené k úschove peňažnej hotovosti, šperkov, liekov, dôležitých dokumentov, osobných zbraní a ďalších predmetov, ktoré majú byť spoľahlivo zabezpečené. Sú určené na inštaláciu do steny.

Skriňové trezory
Skriňové trezory sú mobilné skriňové  mobilné trezory, dodávané v štyroch základných veľkostiach a troch bezpečnostných triedach (I, II, III). Sú vhodné pre úschovu peňažnej hotovosti, písomností, cenných papierov, dokladov, šperkov, osobných zbraní, liekov, záznamových médií.

ZÁVORY

  • závory
  • parkovacia zábrana
  • reťazová zábrana

 

TURNIKETY
Turnikety bývajú inštalované pri vstupnej a prístupovej kontroly, dochádzkových systémov, stravovacích systémov, kontroly vjazdu, parkovacích systémov.

 

Úvod | Tlačivá | Profil firmy | Obchodné oddelenie | Referencie | Kontakty